Ми з чоловіком люди вже немолоді, діти окремо живуть, постійно зайняті, не знаходять часу для нас. А тут нещодавно дізналися, що я в спадок отримала квартиру від мами своєї, і щось підозріло заворушилися
Останнім часом дуже часто буває, що мене огортає такий смуток, що я починаю думати, що у людей діти як діти, а моїм тільки все готове подавай, і то
Я з чоловіком в шлюбі прожила цілих 11 років. А коли він дізнався, що у нас не буде дітей, просто залишив мене і пішов до іншої. Я не знала, що мені родичам сказати, адже він не брав телефон, а вони усі дзвонили мені, щоб я пояснила, що сталось. Та згодом моє життя дуже змінилося
В своєму житті, так склалося, я була заміжня двічі, не дуже просте мала життя, на жаль. З першим чоловіком ми дуже хотіли мати діток, мріяли стати батьками, але
Після весілля свекруха мене покликала жити до них з чоловіком. У батьків Дмитра дуже великий і красивий будинок, а він єдиний син у них. Свекруха зі свекром мене полюбили, ми з ними гарно жили. Та я навіть тоді й гадки не мала, що великі проблеми до нас прийдуть зовсім з іншого боку. Це було вчора
Щиро кажучи, я вже не знаю зараз в кого просити щирої поради, адже останнім часом мені здається, що ми зробили серйозну величезну помилку, коли погодилися жити у батька
Майже 4 роки тому чоловік моєї сестри вмовив її продати хату в селі, бо хотів влаштуватися на роботу у місто і мріяв купити автомобіль. Як тільки ми не просили Світлану залишити хату, та Іван таки вмовив її. Ні я, ні наша родина тоді навіть і думки не мали про те, як вчинить далі чоловік моєї сестри
Моя рідна сестра зараз має дуже непросту ситуацію, важко їй, а що робити не знає. Я б сама рада їй допомогти, але не можу, живемо ми з дітьми
Мої свекри нам з чоловіком оплатили все весілля, ні я, ні мама моя ні копійки не дали. Але свекруха сказала, щоб я на це весілля нікого не запрошувала, там будуть лише родичі з їх сторони і сваха її
Хто знає, що я вийшла заміж за Андрія, дуже заздрить мені, але це не така вже й радужна історія, адже ніхто не знає, як воно насправді. Батьки мого
Мій син сказав, що скоро одружиться і познайомив нас з майбутньою невісткою. Я дуже раділа – нарешті ми з чоловіком самі в спокої поживемо, адже донька наша заміжня і теж живе окремо. Та син сказав, що ми йому винні квартиру та маємо купити їм з невісткою житло. Але нам з чоловіком ледь самим на хліб вистачає
В нас з Андрієм вже двоє дорослих дітей. Різниця у віці у них майже 7 років, це чималий проміжок часу, як не поглянеш. Моя старша донечка Світлана, свого
В середу ввечері я зустріла свою однокласницю колишню. Вона з важкими сумками з магазину йшла. Галина стала мені розповідати, що часто зараз їздить в Київ до доньки, допомагає їй в усьому: з онуками сидить, прибирає, їсти готує. Та дуже на сваху свою ображається, каже, що як дізналася, яка пенсія в неї, аж засмутилася
Вчора після роботи я поверталася з магазину, вже пізно було. Випадково, зустріла свою однокласницю, розговорилися, адже давно не бачилися ми. Галина стала скаржитися на своє життя, а я
Моя родичка Ірина мала сина й доньку. Микола якийсь такий недобрий був, ще й невістку їй привів якусь злющу, а от Олена була проста, але спокійна, гроші ніколи не трималися в неї. Ірина знала, що син та невістка дуже не люблять її, але мала совість, тому між дітьми ділила все порівну. Мала місця хороші на базарі – дітям віддала. А вже коли стала себе недобре почувати, на неї чекав справжній сюрприз
Зараз хочу розповісти вам сьогодні непросту історію. Є у мене моя далека родичка Ірина, жінка вона енергійна і спритна, такою вона завжди була. У бізнес вона пішла мало
Я маю трьох дітей: дві доньки і сина. Зараз розлучилася з чоловіком, на старості років залишилася сама. На усі свята готую багато страв, зву до себе своїх дітей, та вони приходять по черзі. Люди кажуть сама винна, але хіба я думала, що мене таке чекає на старість
А вже якось виходить так, що дуже часто люди кажуть про матір, яка виростила поганих дітей: «Ви неправильно їх виховували!» Ну як неправильно, як це можна визначити і
Я дуже засмутилася, коли дізналася, що чоловік хоче купити квартиру своїй доньці від першого шлюбу. Михайло завжди дуже її шкодував, а коли дізнався, що вона чекає дитину, а він стане дідусем, то геть, як підмінили його. Михайло шкодує доньку, бо в неї чоловік лінивий, працювати не хоче, от і постійно сам їй гроші дає. Я така засмучена цим, адже на старості років його доглядатиме наша спільна дитина
Ми з чоловіком у шлюбі живемо разом багато років, у нас є дочка. Михайло старший за мене майже на 15 років, і у нього вже є ще двоє

You cannot copy content of this page