До свого чоловіка я переїхала жити за кордон 2 роки тому. Спочатку все добре у нас було, ми вже мали дитинку. А потім, зовсім несподівано для мене, колишня дружина сказала, що їх син тепер житиме з нами. Роман привів свого 14-річного сина до нас і моє життя змінилося дуже
Ми з моїм чоловіком Романом ми живемо у шлюбі вже 2 роки, у нас є донечка, Роман старший за мене на 20 років, мені зараз 22 роки. У
Коли мене Іван покликав заміж, моя мама дуже засмутилася і прямо у вічі йому сказала, що він зіпсує мені життя. Іван одразився і пішов, а я взялася його наздоганяти, адже хотіла головне сказати йому
Моя рідна мама була мені найріднішою та дуже дорогою мені людиною завжди, вона завжди мені в усьому допомагала та підтримувала мене в усі часи, як могла, щоб там
Я 25 років жила з чоловіком у шлюбі, дуже щаслива з Олегом була. А 10 років тому дізналася про зраду його, та нікому не розповідала про це, сім’ю берегла. Зараз діти виросли і я вирішила розлучитися, з Олегом більше жити не можу, зраду досі не пробачила йому. Думала хоч на старості років поживу добре, та діти сварять, вони проти мене тепер
А зовсім недавно я вирішила розлучитися зі своїм чоловіком. Просто зрозуміла, що час настав і більше закривати очі на його зради я не хочу і не буду. Ми
Усі біди в нашій сім’ї почалися з того, що мій чоловік втратив роботу в селі. У нас був дуже старенький автомобіль і Микола сказав, що поїде в місто шукати роботу. Відтоді наше життя змінилося дуже: я плакала, а діти щасливо жили
Ми з Миколою одружилися багато років тому. Жили обоє в селі, в невеличкій батьківській хаті. Та мій чоловік був майстром на всі руки, він був славним господарем. Через
Моя рідна сестра дуже не любить родичів свого чоловіка. Вони нічого недоброго не зробили їй, як на мене. Родина нашого зятя живе в селі, всі вони прості люди. А сестра старається оминати їх: не їздить в село на свята, до себе їх ніколи не запрошує, навіть свекрів. А все тому, що вони бідні
Моя рідна сестра Поліна, дуже добра та хороша людина, ми з нею ладнаємо добре. Та я у неї те, що дуже не подобається мені – це її відношення
Щоразу, коли моя свекруха отримує зарплату, купує багато продуктів, тістечок смачних і цукерок, та все це приносить до нас. Майже все, що у нас в холодильнику, куплено за гроші її, ще й онукам дає по пару сотень. Як же мені це набридло, та виходу поки немає
З моїм чоловіком ми одружилися майже 8 років тому. У мене є донечка від першого шлюбу та й у нас є спільна дитина з Михайлом, теж донечка наша.
Моїй доньці скоро буде рік і я вирішила подзвонити своїй свекрусі, запросити на день народження внучки. З матір’ю чоловіка я не спілкувалася майже 2 роки, думала вона зрадіє, помиримося якраз. Я зараз дуже шкодую про свій вчинок
З моїм чоловіком ми живемо у шлюбі вже більше 3-ох років, а нашій донечці скоро виповниться рік. Правда, сім’єю це назвати важко, на жаль – з чоловіком ми
Ми з чоловіком маємо по однокімнатній квартирі – моя квартира в Києві, а його житло за столицею в маленькому містечку. Павло запропонував продати усе і на ці гроші купити трикімнатну квартиру. Вже знайшли покупців. Та я, на свою голову, розповіла про все мамі
Майже півтора роки тому я стала щасливою дружиною свого коханого чоловіка. Правда, моя мама вічно чомусь знаходить якісь одні недоліки в моєму чоловікові, як не дивно для мене.
Рік моя донька в Чехії з онуками прожила, а коли цього літа їй відмінили виплати, важко стало на чужині, зовсім не вистачало грошей. Тоді Олена подзвонила мені – мамо, їдь до мене, хоч зиму тут пересидимо, а навесні повернемося в Україну, ще й з тобою заробимо добре. Я зібрала речі і поїхала. Та не думала, що чоловік так зіпсує мені життя, поки я буду за кордоном
Моя донька рік тому поїхала поїхала в Чехію з двома дітьми. Олена моя розлучена вже 3 роки, сама без чоловіка жила. А потім вирішила таки шукати своє щастя
Якось я прийшла до мами, принесла їй свіжого домашнього супчику, стала в неї прибирати а вона мені каже: – Наталка у мене така молодець. Сестра твоя дуже мені допомагає, он, поглянь, які продукти мені купила. Повний холодильник! Заглянь! Я аж заплкала, мамі нічого не сказала, не думала, що вона так швидко все забуде
Моя рідна Наталка знову мені сьогодні подзвонила, вона нашій мамі плазму нещодавно хорошу і недешеву придбала, а тепер сказала, що ми повинні зробити мамі рівноцінне придбання, маємо теж

You cannot copy content of this page