Олена вже три місяці, як вийшла на пенсію. А потім ошелешила своїх дітей і родину – розлучатися з чоловіком збирається, на старості років хоче добре пожити. Родина жінку вмовляє не руйнувати шлюб, діти дуже хвилюються, адже тоді комусь доведеться матір чи батька до себе забирати. А Олена налаштована рішуче, вже й до нотаріуса записалася, щоб все вірно оформити. Найбільше діти засмучені, адже хоч знають, що в матері для розлучення причина серйозна, але нащо їм проблеми її
Зараз в Олени дуже непростий період в житті, вона багато років так жила, та
Мирослава вкотре йшла попри хату своїх сусідів, і ще здалеку придивлялася, чи не стоїть біля воріт Миколи його машина, бо не дуже вона хотіла з ним в черговий раз зустрітися – занадто болючими для неї були ці зустрічі. Здавалося б, скільки років вже минуло, давно пора все забути, а серце по-зрадницьки тріпоче, коли бачить Мирослава, скроні якого вже посріблила сивина. Мирослава не раз задавала собі питання – хто винен у тому, що вони з коханим не разом? Чому доля зіграла з ними такий злий жарт? Зараз вони сусіди, і чи не щодня бачаться. І як же це важко
Мирослава вкотре йшла попри хату своїх сусідів, і ще здалеку придивлялася, чи не стоїть
Останнім часом я стала помічати, що моїй невістці хтось часто телефонує, ще й мелодію на цей дзвінок вона поставила цікаву. Син мовчить. Чи він не помічає нічого, чи просто вигляд робить, що йому байдуже? Та після цих дзвінків невістка часто ходить кудись, а потім повертається щаслива. Я вже просто не могла мовчати і одного разу, коли сина вдома не було, вирішила з нею по-жіночому поговорити
Я ніколи б й подумати не могла б, що чужа людина стане мені рідніше
Вперше, що в чоловіка є інша, Валентина дізналася, ще коли їх діти були зовсім малі. Дуже засмутилася, для неї це було великим розчаруванням і здавалося, що їх щасливому сімейному житті прийшов кінець. Та Олег став приносити квіти додому, купив Валі шубу нову, зізнавався, що щиро кохає і обіцяв ніколи не покинути саму. Валентина пробачила, адже добре ж жили. Вже чимало років минуло відтоді, Валя добре і заможно живе, уся родина пліткує про їх сім’ю, адже добре знають про походеньки Олега, навіть не спілкуються з нею. А Валентині байдуже, адже у шлюбах всієї родини, такого щастя, як в неї, немає
Валентина в шлюбі зі своїм чоловіком живе вже 18 років поспіль, і вважає, що
Після того, як не стало свекра, свекруха стала наполягати на тому, щоб ми її забрали до себе. Я хоч і не хотіла, але погодилася, бо чоловік дуже просив. Перші пів року ми жили добре, а потім свекруха відчула себе своєю в моїй хаті і потихеньку встановлювала свої порядки, і я дуже пошкодувала про те, що погодилася
Ми з чоловіком жили добре, поки до нас не переїхала його мама. Я знаю,
Я до зятя з донькою ходжу нечасто, набридати не хочу, а цього разу вони самі мене покликали до себе. Світлана навіть торт спеціально для мене спекла, хоча ніколи цього не робила. А ввечері я вже додому зібралася, та зять сказав, що мене проведе. Лише по дорозі додому я й про справжню причину цієї гостини дізналася
Майже 3 роки тому я на пенсію вийшла. Останніх років 15 я бухгалтером на
Ярослав повернувся з роботи і побачив ту саму картину, що й завжди – його дружина сиділа в телефоні, вдома був безлад, а на плиті пусто. Добре, що він хоч з хлопцями в ресторані повечеряв, а то знову був би голодний. – Чому ти знову нічого не робила? – запитав Ярослав. – Не встигла, бо зранку ходила на манікюр, а потім в косметичний салон. А ти ж знаєш, любий, що сьогодні середа, і дімробітниця буде аж завтра, тому потерпи, – мило посміхнулася Аліна і показала чоловікові свій новий манікюр
Ярослав повернувся з роботи і побачив ту саму картину, що й завжди – його
На минулих вихідних я вирішила, що сама поїду до дітей. Взяла трохи домашніх продуктів, зателефонувала сину і попередила, що приїду. Юрій нічого не сказав, але коли я до них приїхала, сина вдома не було – пішов кудись у справах, а невістка мене навіть чаєм не пригостила. Я від них пішла відразу в найближче кафе, щоб хоч чогось тепленького випити, адже на вулиці холодно. І на душі теж дуже холодно. Не знаю, як мені далі жити, дуже важко, коли ти стаєш непотрібною своїм дітям, особливо після того, скільки ти для них зробила
Лише зараз я розумію, що старість тоді буде в радість, якщо вона не самотня.
Після весілля сина я іноді приходила до них з невісткою. Приготую щось смачненьке, напечу пирогів, загалом, стараюся знайти привід, щоб до них в гості забігти – не хотілося бути одній. Невістка дуже довго мовчала, але одного разу, коли сина не було вдома, сказала, що має до мене дуже серйозну розмову
Життя все так розставило, що тепер я свекруха, адже мій син одружився і тепер
Плани мої змінилися, бо за тиждень до повернення в Італію я відчула себе не дуже добре і викликала швидку, яка забрала мене в лікарню. Там мені оголосили, що на мене чекає тривале і дороге лікування. Стала я дітям говорити, щоб вони гроші назад скидали, бо ж мені треба за щось лікуватися? І яким же було моє здивування, коли вони мені сказали, що грошей у них уже немає. Як? Я кожному з них дала по дві тисячі євро, як приїхала, і вони умудрилися ці гроші за три тижні витратити? Чи вони мене обманюють
Виявляється, я нічого не знала про своїх дітей, поки не захворіла. Одна справа –

You cannot copy content of this page