Моя двоюрідна сестра Марина образилася на мене, а головне за що? За правду. Я їй в очі сказала, що вона сама в усьому винна, а вона перестала зі мною спілкуватися. Справа в тому, що від неї пішов чоловік, і тепер вона просто не знає, що має робити далі. Вона мені зателефонувала, просила, щоб я подзвонила Василю, її чоловікові, і просила його в сім’ю повернутися. Та я відразу сказала, що не буду цього робити, адже я Марину не раз попереджала, що саме так все і буде. А вона мене не слухала. То чого тепер ображатися
Моя двоюрідна сестра Марина образилася на мене, а головне за що? За правду. Я
Лишив мене мій Михайло, коли нам по 40 було. І не одну лишив, а з трьома дітьми. Сам же пішов до свого кохання. Щоправда, повернувся через 15 років, і я його прийняла. Цього не зрозуміли мої діти, які мали наскільки глибоку образу до батька, що не пробачили його
У мене дуже непроста доля, але я ні про що не шкодую. Свою історію
Мама з татом мені зателефонували на днях, сказали, що в них поламався телевізор і просили мене відремонтувати. Я їх пошкодував і вирішив відвести в магазин, щоб новий купити. Мама з татом дуже зраділи, але коли ми прийшли в магазин, то батьки дуже здивували мене. Я не знав, як повернуся додому і що сказати дружині
Я, щиро кажучи, сам ніколи й подумати жодного разу не міг, що сума моєї
Коли чоловік привів мене до себе додому, щоб познайомити із своїми батьками, то свекруха навіть в мою сторону не подивилася, а от свекор мене радо прийняв, ми в той вечір з ним довго говорили на різні теми. Я йому сподобалася, він одобрив вибір сина, і навіть подарував нам на весілля однокімнатну квартиру. Саме це і не сподобалося свекрусі, вона вважала, що мій чоловік, як нерідний син, не має права претендувати на майно її чоловіка, адже у них є двоє рідних дітей
Коли я вийшла заміж, то не могла зрозуміти, чому свекруха так не любить свого
3 дні тому директор мене покликав до себе і сказав, що звільняє мене. Я була дуже здивована, але коли він назвав причину, я засмутилася. Я ніколи не думала, що якщо працюватиму прибиральницею, то матиму проблеми такі. Можливо, краще в Німеччину на соціалку поїхати
Так склалося в моєму житті, то напевно вже покликання моє таке, що я працюю
Мама розлучилася з своїм чоловіком, і він привів в їхню квартиру свою нову пасію. Мама стала плакатися, що їй нема куди йти, і попросилася пожити у мене. До того часу я вже вийшла заміж і народила дитину. Мені було незрозуміло, як можна через стільки років після того, як вона залишила мене і забула про мене, приходити і просити чогось для себе
З мамою у мене ніколи не було довірливих стосунків. Про себе вона завжди дбала
Не хотів Михайло вже нікуди їхати, бо остогидли йому так ті заробітки, що словами не передати. Він і сімейного тепла то і не відчув, бо вдома бував раз на рік на свята. А Тамарі все мало було. Вона вирішила, що і сину такий же будинок треба збудувати, щоб коли він одружиться, відразу мав своє гніздечко. Михайло з часом звикся до своєї ролі – заробляти гроші. Якщо чесно, то й додому його вже перестало тягнути. А навіщо, якщо дружині і сину його гроші потрібні, а не він сам
Тамара була знаною господинею на все село, ще б пак, вона он як господарює
З свекрами я прожила в невістках 12 років, і ось, нарешті, мама таки купила гарну, двокімнатну квартиру в новобудові. За її ж гроші ми в ній зробили ремонт, і навіть меблі в квартиру теж моя мама купила. Тому, логічно, що ця квартира має бути записана на маму, я так вважаю. Але чоловік хоче, щоб мама вже оформила усі документи навіть не на мене, а на нього. Як аргумент, чоловік каже, що він хоче бути господарем, а в квартирі, яка оформлена на тещу, він так не почуватиметься
Я заміжня вже 12 років, і до недавнього часу вважала, що у нас з
Мій другий чоловік набагато молодший за мене, ми не так давно одружилися. Свого житла у нього немає, тому ми стали жити в квартирі моїй. А тут син мій одружився, свати бачити його у себе з донькою не хочуть і він вирішив привести у мій дім невістку молоду
Зараз, на жаль багато моїх знайомих і рідних людей звинувачують в бездушність, а конкретно
Рік тому моя двоюрідна сестра виявила бажання теж переїжджати в місто, бо казала, що їй в селі не виходить ні особисте життя влаштувати, ні з кар’єрою нічого не виходило. Людмила сподівалася, що я запропоную їй пожити у мене, адже у нас з чоловіком двокімнатна квартира. Та я обережно Люді пояснила, що у нас вона жити не може, адже ми – молода сім’я. Вона образилася, тітка теж, але коли вони побачили, що я не збираюся змінювати свого рішення, то змирилися і винайняли квартиру в місті для Люди. Але це був лише початок
Я завжди намагаюся людям робити добро, але вони не завжди відповідають тим же. Нещодавно

You cannot copy content of this page