Рік тому моя двоюрідна сестра виявила бажання теж переїжджати в місто, бо казала, що їй в селі не виходить ні особисте життя влаштувати, ні з кар’єрою нічого не виходило. Людмила сподівалася, що я запропоную їй пожити у мене, адже у нас з чоловіком двокімнатна квартира. Та я обережно Люді пояснила, що у нас вона жити не може, адже ми – молода сім’я. Вона образилася, тітка теж, але коли вони побачили, що я не збираюся змінювати свого рішення, то змирилися і винайняли квартиру в місті для Люди. Але це був лише початок
Я завжди намагаюся людям робити добро, але вони не завжди відповідають тим же. Нещодавно
На свій ювілей я запросила родину і найближчих друзів, адже зараз ми зрідка бачимося усі. Рідні мені нічого не купували, а просто подарували 14 тисяч гривень, адже часи важкі, гроші потрібні усім. Я витрачати їх не стала, просто поклала в квартирі. Та згодом розчарувалася в своєму чоловікові, він дуже підло вчинив
Ця історія з мого життя така якась двояка, можна сказати, що я навіть не
Ніякого новорічного настрою у мене не було, але син попросив мене про ялинку, він дуже хотів, щоб саме в цьому році ми її вдома прикрасили, хоча, раніше ми ніколи такого не робили. Я вирішила виконати бажання дитини, і якось напередодні свята я пішла на базар ялинку купувати, хоч із грошима було туго. Вибирала скромну ялиночку, щоб було дешевше. Я підійшла до продавця, а він мені каже, що платити не треба, мовляв, це подарунок мені від нього. Я нарешті підняла очі, щоб йому подякувати, і зрозуміла, що я знаю цього хлопця
Кілька років тому, якраз перед самим Новим роком, від мене пішов чоловік. Все відбулося
Вже минуло багато років, я сама побувала на місці і свекрухи, і тещею стала теж, але ніколи не поводитимуся так, як себе вела мама мого Павла. Я безмежно люблю свою доньку та сина, тому я приймаю і ціную їхній вибір, у мене найкраща у світі невістка та найкращий зять. Я до них ставлюся як до рідних дітей, люблю всіх однаково, підтримую і завжди готова допомогти. Адже яка користь в сім’ї з сварок і суперечок
Моя свекруха навчила мене одну дуже важливу річ. Минули роки, я сама вже бабуся,
Я ніколи й подумати не могла, що чоловік захоче розлучитися зі мною, коли дізнається, що в мене на рахунку є велика сума грошей, про яку він дуже довго не знав. Та Олегові все розповіла моя заздрісна тітка. Відтоді я живу у мами, хоча відкладала ті гроші для нас
Майже 12 років тому, коли мені тільки виповнилося 20 років, я стала спадкоємицею бабусиної
Якось я підслухала розмову чоловіка зі своїм другом, де той йому про зраду говорив: – Якщо твоя дружина про ту пані нічого не знає, і ти зробиш так, щоб зберегти сім’ю і забезпечиш дітей, то я нічого поганого в тому не бачу. Відтоді я стала сама приглядатися до свого чоловіка, адже в мого Дмитра погане минуле
Майже 3 роки тому я вийшла заміж за свого коханого чоловіка Дмитра. Я була
Я пішла до своєї свахи на день народження без подарунка, просто спекла торт, а вона образилася на мене. Це мені вже донька розповіла. А я не розумію, чому сваха ображається, адже кілька днів тому у мене теж був ювілей, так вона взагалі з пустими руками прийшла, а я хоч торт спекла
Я пішла до своєї свахи на день народження без подарунка, просто спекла торт, а
Тиждень тому ми з подругою повертатися з роботи. Я полізла в кишеню і бачу, що грошей на дорогу у мене немає. Я сказала Наталі про це і пояснила, що піду пішки. Подруга тоді помахала мені рукою, а сама поспішила на маршрутку. А мені так прикро стало: я так багато їй в усьому допомагала, а вона пошкодувала мені 20 гривень в сильний мороз
Зазвичай, в питанні фінансів, я людина досить таки економна, зайвий раз стараюся грошей не
Мама на Різдво до нас запросила свою сестру, а вона подивилася, як у нас все гарно, і стала плакатися, що її син не цінує матір і не любить. Після візиту до нас, тітка вирішила, що продає свій будинок і переїжджає до свого сина в сусідню область, і як ми з мамою її не переконували, що вона робить помилку, тітка нас слухати не стала
У моєї мами є рідна сестра, тітка Надія. Вона доволі дивна жінка, бо хто
У мене вдома двоє малих дітей, але грошей дуже не вистачає, зарплата в чоловіка мала, тому я вирішила, що теж маю працювати. На няню у мене грошей немає, тому я стала маму свою просити, щоб з онуками сиділа вона. Мама мені не відмовила, звісно, та я вже сто разів пошкодувала про це
Якби дивно це не звучало, але мою маму зрозуміти мені дуже складно, вона –

You cannot copy content of this page