Раділа я, що у нас в родині все так добре, але нещодавно все дуже змінилося. Наш син розписався з дівчиною, вона вже й дитину чекає. Юрій роботу втратив, і платити за оренду житла зараз не може. Тому він попросився до нас. Все було б добре, якби не донька. Олені дуже не сподобалося, що ми прийняли брата з дружиною до себе. Вона вважає, що коли Юрій обживеться у нас, то вже буде вважати наш дім своїм, як воно зазвичай буває
Я завжди вважала, що зробила для своїх дітей все, що від мене залежить, адже
Ми з чоловіком дуже добре живемо. Коли зустрічаємося з подругами, і вони мені розповідають, які в них чоловіки, то я своїм Андрієм дуже пишаюся: він і сам пере, сам готує, прибирає, усе мені вдома допомагає. Та є одна проблема в ньому, про яку я нікому не розповідаю, адже сама лише нещодавно дізналася про це
Я маю свою сім’ю, заміжня вже цілих сім років. Мій чоловік дуже хороший та
Після весілля я стала жити в невістках у батьків чоловіка. Спочатку наче все добре було. Та згодом я стала запрошувати в гості своїх маму і тата. Коли приходять мої батьки, свекри демонстративно ховаються в іншій кімнаті, щоб навіть не вітатися з ними. Я довго мовчала, а потім кажу Євгену – йди но, чоловіче, сюди
Останнім часом мені інколи життя здається щасливим і спокійним, але чомусь люди самі його
Під впливом обіцянок сватів купити машину нашим дітям, я записала на них свою квартиру і опинилися в селі в своїй старій хаті без зручностей. Просто я не сподівалася, що мій син може так зі мною вчинити. Організувала мій переїзд в село невістка, а син її підтримав, сказав, що так буде краще для всіх
Під впливом обіцянок сватів купити машину нашим дітям, я записала на них свою квартиру
Наша рідна тітка поїхала за кордон, майже 2 роки вже сидить в Німеччині на соціалці і не думає повертатися в Одесу додому. Ми з сестрою в Івано-Франківську живемо, доглядаємо бабусю лежачу. Вона окремо в трикімнатній квартирі живе, але б ми ніколи не дізналися про підлість своїх родичів, якби не сусідка наша, тітка Люба
Я маю рідну сестру, ми з Ольгою завжди ладнаємо між собою і все добре
Я була на 9-му місяці, до мене приїхала в гості моя мама. І свекруха теж – тут як тут. Вона при мамі стала розповідати, як їй не пощастило з невісткою. Моя мама не витримала, і сказала свасі, щоб вона більше не сміла говорити про мене нічого поганого. В іншому разі – мама забирає мене до себе. Тут вже включився мій чоловік, який вперше за весь час нашого сімейного життя заступився за мене. Останнє слово було за свекром – він, нарешті, наважився показати своїй колишній дружині на двері. А моїй мамі він подякував за те, що вона допомогла навести лад в родині
Я не знаю, як так можна, а головне – для чого, але свекруха зіпсувала
Майже 3 місяці тому я позичила своєму зятю велику суму грошей, він просив, щоб я не говорила доньці, обіцяв скоро повернути. Я така щаслива була, що зробила таку гарну справу для їх сім’ї. А коли минуло три місяці, то я дуже засмутилася, тепер не знаю, як доньці дивитися в очі
Останнім часом мої роки минали дуже швидко. Прийшов нарешті час пожити й трохи для
Якби не оселедець сестри, то я так би і не знала, що дитину чекаю. Все сталося настільки неочікувано, що спочатку я і сама не могла в це повірити. Сіли ми за стіл, почали їсти, все було дуже смачним. Але мій чоловік звернув увагу на те, що крім оселедцю, я нічого не їла. – Вірочко, ти сама з’їла весь оселедець, – сказав чоловік. – Хоч би по шматочку нам залишила. Я глянула в тарілку, і побачила, що я і справді з’їла всю рибу. Ми з цього посміялися, і тут сестра каже: – Віруню, а ти часом нічого не хочеш нам сказати
Якби не оселедець сестри, то я так би і не знала, що дитину чекаю.
Мама наша 5 років в Іспанії працювала, допомогла мені з чоловіком взяти квартиру в кредит, а сестра грошей чимало відклала. А восени вона стала скаржитися нам, мовляв, важко їй, здоров’я вже не те. Ми її дуже шкодували, вмовили повернутися, але тепер дуже шкодуємо про це
Моя мама в Іспанії 5 років на заробітках була. Звісно, вона там працювала для
Цього року я з Італії приїхала до рідних на Різдво. Та вирішила в сестри переночувати, адже в неї день народження був. А вранці взяла гостинці і вирушила до доньки, лише в маршрутці зрозуміла, що забула євро, які приготовила онукам у своєї сестри. Це було у мене найважче Різдво
Я в Італії вже так давно працюю, що й, щиро кажучи, зовсім звикла до

You cannot copy content of this page