Oks
Зізнаюся вам щиро, що пишу зараз сюди вам дуже сумна, після чергової суперечки зі своєю рідною донькою. Не можу вже більше, хочеться комусь виговоритися, як кажуть. Сподіваюся, що
Багато людей кажуть, що заздрість – це дуже погане почуття, яке потрібно завжди гнати від себе. Можливо, ви підкажете, мені як від нього позбутися, як забути про когось?
Дмитро, мій чоловік, родом з багатодітної сім’ї – він четвертий, наймолодший син у своїх батьків. Його матері, свекрусі моїй, 68 років, живе вона одна, з нав’язливою турботою за
Моя рідна сестра прожила в шлюбі зі своїм чоловіком 17 років. Михайло непогано заробляв, добре ставився до неї і до сина, все у них в сім’ї завжди добре
Моя мама вже 8 років, як за кордоном. Працювати в Іспанію вона поїхала разом зі своєю найкращою подругою, коли нашого тата не стало. Коли тата не стало, ми
Зараз я живу за кордоном. Не так давно я покинула свою рідну країну, про що мріяла колись ще зі шкільних часів, тому що там немає ні роботи, ні
Я народилася і виросла в селі, тут і зараз живе майже вся моя родина. Тут мої батьки і друзі, тут і дітей ми з чоловіком своїх ростимо. З
Досить таки багато років вже минуло з тих часів, а важка образа мене не покидає, на жаль. Почуття зради і смутку постійно на душі залишаються. Я вирішила написати
Нещодавно я дізналася, що мої свекри свою квартиру та дачу переписали на свого молодшого сина, рідного брата мого чоловіка Сергія. Сергій сам мені про це сказав. Склалося так,
Батько мій, коли був ще живий, то завжди говорив, що доньці, моя рідна старша сестра Ольга, вони з мамою квартиру купили, коли вона виходила заміж, то й мені