Мати Вікторії жінка вже давно немолода, живе сама в маленькому містечку. Донька кличе її до себе в столицю, бо зазвичай люди похилого віку до дітей на старості років просяться, жити не хочуть самі. А мати Вікторії вперлася, як та тільки й не вмовляє її. Вікторія має дуже сумну історію з подругою і не хоче, щоб так у неї повторилося в житті
,Вікторії вже майже 30 років. Вони з чоловіком приїхали в столицю з зовсім невеликого
Сусідка мені сповістила, що не стало моєї тітки, і щоб я приїжджала негайно, оскільки інших родичів у неї не було. Виявилося, що тітка мені залишила свій будинок і доволі велику суму грошей. Після цього мого нареченого наче підмінили, і тепер я не впевнена, чи варто мені виходити за нього заміж
Ще недавно я була впевнена, що люблю чоловіка, за якого збираюся заміж, і що
Наша сусідка продала свою хату, бо в однієї доньки був великий борг, а віддати його було нічим. Тоді дві доньки матері обіцяли її доглядати. Як ми не просили бабусю Ольгу не поспішати, а скласти заповіт, вона не послухала нас. А далі її історія була сумною
На днях я згадала одну сумну історію, яка відбулася колись у нашому селі. Все
Коли не стало батька, у мами з’явилися проблеми із зором, і постало питання про те, хто житиме з нею. Погодився лише молодший брат Руслан, який відразу ж переїхав до мами. Минуло кілька років, і тепер сестра наша захотіла спадщину ділити, але я не дозволила їй цього зробити
У моїх батьків було 3-є синів та 2 доньки. Ми виросли, розлетілися хто куди,
Коли я привела зятя мамі додому, вона сказала, що він їй дуже не подобається, Михайло якийсь егоїст, думає лише про себе. Я ще засміялася, мовляв, мамо, ти не розумієш нічого. Після весілля ми поїхали жити на малу батьківщину чоловіка і тоді у мене самої стали відкриватися очі
Я народилася і виросла в хорошій сім’ї. Мама з татом працювали педагогами і, хоч
Майбутня свекруха при першому нашому знайомстві поводила себе настільки зверхньо, що відразу дала зрозуміти, що добра між нами не буде. З Степаном ми, все ж, одружилися, і пішли жити до мене в квартиру, тому з свекрухою ми мало перетиналися. Я знала, що вона мене не любить, тільки не розуміла чому, поки одного разу ми з нею не поговорили
Мій перший шлюб не вдався, я з маленькою дитиною повернулася додому. Благо, у мене
Я повернулася додому, доглядала маму майже рік, і жили ми з нею вдвох в нашій старій хаті. За цей час донька майже не приходила до мене і ні в чому мені не допомагала, оправдовувалась, що в неї і без мене багато роботи. Коли мами не стало, донька запитала мене, коли я поїду в Італію. А я її здивувала, сказала, що мені більше не треба нікуди їхати, бо будинок у мене є, а кому треба, той нехай і їде
До заробітчанства можна ставитися по-різному, але, все ж, більшість жінок їде за кордон, щоб
Ми з чоловіком вирішили свій будинок продати, а купити окрему квартиру доньці. Жити підемо до свекрухи, вона старенька, їй догляд потрібен. Але я, випадково, своїй невістці про наші плани розповіла
Того разу зовсім нічого ж не віщувало якоїсь сварки. Зібралися ми у нас на
Невдовзі Ольга з Андрієм побралися, от тільки ні квартири, ні машини у них не було. – Твоя сестра що, не могла собі знайти когось багатшого? – підсміювався Ярослав. – Вони настільки бідні, що соромно буде з ними і родичатися. І май на увазі, хоч Ольга тобі і сестра, але до нас вона приходити не буде. Хочеш – зустрічайся з нею у своїх батьків в селі, – заявив Ярослав Марині. Спочатку Марина дуже на нього за ці слова образилася, але потім вирішила діяти хитріше, і не прогадала
Оля і Марина були рідними сестрами, різниця у віці між ними була всього 2 роки,
Якось ввечері син, несподівано, зателефонував мені. Сказав, що внучку маленьку привезе, невістку забирають в стаціонар. Я здивувалася, адже внучку мені вони ніколи не залишати, а тут і дитина мала, і підгузки, і харчування в баночках. Я погодилася сидіти з дитиною, бо шкода стало невістку, але вона сама не пошкодувала мене
Майже два тижні тому сиджу я ввечері вдома спокійно, раптом син мені телефонує. Каже:

You cannot copy content of this page