Мені соромно людям сказати, навіть моя родина не знає про те, що за 7 років шлюбу мій чоловік дорожче сковорідки додому нічого не купив. Ні, він хоче гарно жити, просить, щоб я і шпалери поміняла і купила новий диван, бо старий, бачте, вже розсипається. Я все роблю за свої кошти, чоловік каже, що в нього на це є одна серйозна причина
Я зі своїм чоловіком вже багато років живемо разом у шлюбі, і основну частину
Невже невістка не розуміє, що мені дуже погано? Крім них, у мене немає нікого. Я ж їм нічого не жалію, передаю і гроші, і продукти, і подарунки, та все це в очах невістки не ціниться. У неї був день народження, я купила їй золотий ланцюжок, так вона навіть не подякувала. А потім  чула, як вона на кухні казала сину, що це давно не модний ланцюжок і вона завтра ж його здасть в ломбард. Ситуація неприємна, але що поробиш? Син її любить, а його щастя для мене на першому місці
На появу невістки в своєму домі я чекала так, як ніхто. У мене ніколи
Коли моя мама злягла, то наша невістка відмовилася її доглядати, сказала, що ходити біля неї не буде, бо має велику образу на неї за всі ці роки. Я Світлану не засуджую, знаю, що мама її не любила. Тому я купила квиток з Праги і поїхала до неньки в село. Стала думати, як маю цю проблему вирішувати з нею. Гроші я мала добрі, чимало років заробляли з чоловіком на чужині
Поки я в Чехії сиділа, моя власна родина таке в селі про мене говорила,
На днях свекруха прийшла до моєї сестри в гості. Дзвонила вона до неї, дзвонила, так довго під дверима стояла, але Валентина їй двері не відкрила. Свекруха добре знала, що невістка вдома, бо дитяча колясочка стояла під дверима, чекала вона довго, втомилася, а потім пішла. Та ввечері вирішила синові подзвонити, адже дуже важко було на душі
Моя сестра, коли вийшла заміж, завжди казала, що все робитиме, аби зі свекрухою налагодити
Про те, що я давно живу з італійцем, донька моя знала. Тому і не дуже підтримувала те, що я роблю. – Не розумію, навіщо тобі такий великий будинок? – звернулася до мене донька, коли я їй розповіла про свої плани. Я собі в Італії вже непогану суму заробила, за 16 років вийшло доволі непогано, а гроші треба ж кудись вкладати, от я і вирішила, що збудую великий будинок, а потім подивимося, кому він буде потрібний. Може мені, а може і доньці
Про те, що я давно живу з італійцем, донька моя знала. Тому і не
Хто Ольгу добре не знає, то й ніколи не подумає, що тітка Олеся не її рідна мати, а свекруха, ще й колишня. Вона щодня до невістки бігає, усе допомагає їй, навіть від сина свого відвернулася, коли він іншу знайшов і залишив сім’ю. Та тітка Олеся навіть гадки не має, як може вчинити її зять
Я на вихідних їздила на дачу і зустріла сусідку-пенсіонерку там. Ми з тіткою Олесею
Після того, як в нас з’явився синочок, через 10 місяців я дізнаюся, що знову чекаю дитину. Ми з чоловіком тоді бідно жили, тому такого не планували. Батьки наші дуже незадоволені були, родичі стали від нас відвертатися. Тому ми з чоловіком прийняли таке рішення, яке прийняли. Люди досі мене запитують, чи не шкодую я про це
Коли я закінчила школу, то Степан мене відразу заміж покликав. Мій коханий якраз тоді
В одному селі багато людей нарікали на те, що вони нещасливі. Люди жили просто, працювали день і ніч, заробляючи на життя. Але щасливими себе не почували, поки одного разу в їхнє село не завітав дивний чоловік, який змінив їхнє життя
Одного разу в це село завітав чарівник. І ось, коли він зʼявився серед них,
Несподівано мама мені на днях зателефонувала, сказала, щоб я переїхала жити до них, а моя сестра рідна зі своєю сім’єю буде жити в квартирі однокімнатній моїй. Я була дуже здивована, думала, що це Олька намовила матір. Тоді я швиденько сестрі подзвонила і та дуже здивувала мене
Так склалося, що з моїми мамою й татом я не живу вже десь вже
За 20 років на заробітках я заробила чимало, двом своїм дітям я по квартирі купила, а собі будинок збудувала. Тільки от сумно мені одній, я ж ще молода жінка, всього 60 років. Від людей я почула, що Петро теж давно сам живе, бо дружина його теж на заробітки поїхала. От в мене тоді і визріла думка зійтися з Петром, але спочатку мені треба було з’ясувати, чи не одружений він ще, бо забирати чоловіка з сім’ї я не мала наміру. Ми з Петром зустрілися, поговорили, він мені сказав, що давно з дружиною не живе, а розлучення не оформляли офіційно, бо не бачили в цьому проблеми. Але він мені пообіцяв, що в межах найближчих кількох місяців він цю проблему вирішить. Петро розлучився, і перейшов жити до мене. Я сподівалася, що нарешті заживу щасливо, та тепер мої діти дуже злі на мене за те, що я привела додому чужого чоловіка
Я зробила такий вчинок, на який зважиться не кожна жінка – сама пішла до

You cannot copy content of this page