Як моя єдина донька Ірина, познайомила мене зі своїм нареченим, я була не в
Усе, що ми подарували свекрусі, кудись зникло. Повірити в те, що вона все віднесла
– Батьку, ще сніг не зійшов, а ти вже весь город перекопав, – кажу
З Андрієм у шлюбі ми вже майже 4 роки живемо. Мені зараз 30 років,
Оце так дожилася я – онуків своїх рідних няньчити не маю права вже! І
З Олегом я свого часу познайомилася ще в інституті, ми з ним почали зустрічатись
Олег пройшов попри мене і попри сина, наче ми для нього чужі, незнайомі люди.
Коли нашій донечці з Андрієм ледь виповнилося лише 3 рочки, ми з ним розлучилися.
– А хто має за все це платити? Мамо, ну ти як маленька, звичайно,
Пишу вам сюди, а у самої аж настрою немає після того вечора, якщо чесно.