Я на пенсію вже вийшла давно, маю двох дітей: сина та доньку. Діти мої вже дорослі давно, живуть окремо, мають свої сім’ї. Як кожна мама, напевно, я сподівалася, що на старості років мене буде доглядати донька, тому допомагала їй з зятем, часто гроші давала, так, щоб син з невісткою й не знали навіть про це. Чимало років минуло, зараз живу сама, та донька моя мене таки дуже здивувала. Сподівання мої, наче в тумані, розвіялися
В своєму житті я вважала себе дуже щасливою жінкою та мамою. У мене вже двоє дорослих дітей, вони вже самостійно йдуть по життю. Син та донечка у мене.
Того вечора Тетяна повернулася від доньок в сльозах. Ніколи б не повірила б, що матиме з ними таку розмову. Доньки сказали, що вона має доживати віку сама, ніякого чужого чоловіка їм в їх квартирі не потрібно. З заповітом потім буде купа проблем, все материне майно вони планують собі залишити. А головне – дитина, вони не збираються виховувати її
Тетяна відкрила вхідні двері своєї квартири, автоматично зняла пальто і теплі зимові чобітки, які Микола їй подарував. Мимохідь пробігла заплаканими очима повз невеличке дзеркало, яке вже чимало років
Олена вже три місяці, як вийшла на пенсію. А потім ошелешила своїх дітей і родину – розлучатися з чоловіком збирається, на старості років хоче добре пожити. Родина жінку вмовляє не руйнувати шлюб, діти дуже хвилюються, адже тоді комусь доведеться матір чи батька до себе забирати. А Олена налаштована рішуче, вже й до нотаріуса записалася, щоб все вірно оформити. Найбільше діти засмучені, адже хоч знають, що в матері для розлучення причина серйозна, але нащо їм проблеми її
Зараз в Олени дуже непростий період в житті, вона багато років так жила, та справжнє розуміння прийшло лише тепер, коли змінилися цінності і стало зрозумілим, що в житті
Останнім часом я стала помічати, що моїй невістці хтось часто телефонує, ще й мелодію на цей дзвінок вона поставила цікаву. Син мовчить. Чи він не помічає нічого, чи просто вигляд робить, що йому байдуже? Та після цих дзвінків невістка часто ходить кудись, а потім повертається щаслива. Я вже просто не могла мовчати і одного разу, коли сина вдома не було, вирішила з нею по-жіночому поговорити
Я ніколи б й подумати не могла б, що чужа людина стане мені рідніше рідної. Знаю, що свекрухи зазвичай не дуже добре говорять про своїх невісток, але у
Вперше, що в чоловіка є інша, Валентина дізналася, ще коли їх діти були зовсім малі. Дуже засмутилася, для неї це було великим розчаруванням і здавалося, що їх щасливому сімейному житті прийшов кінець. Та Олег став приносити квіти додому, купив Валі шубу нову, зізнавався, що щиро кохає і обіцяв ніколи не покинути саму. Валентина пробачила, адже добре ж жили. Вже чимало років минуло відтоді, Валя добре і заможно живе, уся родина пліткує про їх сім’ю, адже добре знають про походеньки Олега, навіть не спілкуються з нею. А Валентині байдуже, адже у шлюбах всієї родини, такого щастя, як в неї, немає
Валентина в шлюбі зі своїм чоловіком живе вже 18 років поспіль, і вважає, що в особистому житті їй дуже пощастило. Чоловік же з найперших днів знайомства буквально обожнює
Я до зятя з донькою ходжу нечасто, набридати не хочу, а цього разу вони самі мене покликали до себе. Світлана навіть торт спеціально для мене спекла, хоча ніколи цього не робила. А ввечері я вже додому зібралася, та зять сказав, що мене проведе. Лише по дорозі додому я й про справжню причину цієї гостини дізналася
Майже 3 роки тому я на пенсію вийшла. Останніх років 15 я бухгалтером на заводі працювала. До роботи щоденної звикла, мені добре поміж людьми, та й донька моя
Після весілля сина я іноді приходила до них з невісткою. Приготую щось смачненьке, напечу пирогів, загалом, стараюся знайти привід, щоб до них в гості забігти – не хотілося бути одній. Невістка дуже довго мовчала, але одного разу, коли сина не було вдома, сказала, що має до мене дуже серйозну розмову
Життя все так розставило, що тепер я свекруха, адже мій син одружився і тепер я маю ще й невістку, адже він тепер має дружину. До того, як Юрко
Коли син одружився, я вирішила, що в його сім’ю лізти не буду, адже дуже хотіла мати гарні відносини з дружиною його. Я дуже добре знаю, якщо до невістки ставишся добре – син завжди буде любити тебе і не відвернеться на старості років, а в мене нікого, крім, сина немає. Думаю собі так – хай краще її буде “зверху”, а я промовчу. Зате буду улюбленою свекрухою, і найкращою матір’ю чоловіка. Але не склалося, як гадалося мені – я проста жінка, без гарного смаку, без макіяжу щоденного, ходжу вдома в халаті, готую холодець. Не про таку свекруху мріяла невістка моя
Зараз хочу сказати усім, що наша сім’я – це не лише наші батьки та діти. Коли у мене з’явилася невістка, я зрозуміла, що її теж спокійно можна назвати
Ми з Мариною познайомилися на зупинці, вона просто стояла під дощем, а я її на автомобілі підвіз. Відтоді ми стали зустрічатися з нею. Марина дуже красива, розумна, цікава, сказала, що з батьками живе. Вона мені дуже сподобалася і я вирішив, що нам одружитися потрібно. Марина віджартовувалася, казала, що не час, та я вже немолодий і чекати не хотілося, адже роки минають швидко. Тоді я сам вирішив піти до її батьків і нічого не сказав про це Марині, думав, що сам з ними домовлюся. Але тепер навіть соромно розказати про ту гостину
Одного дня я, повертаючись від своїх батьків з села, я підібрав на зупинці дівчину, яка зупиняла попутні авто біля зупинки. По дорозі ми з нею познайомилися, і щиро
Через пару місяців, як моя теща з тестем вийшли на пенсію, моя дружина попросила мене, щоб я дав гроші її батькам. Олеся каже, що в них дуже маленька пенсія, їм не вистачає, адже на такі гроші вони жити не звикли. Я, звісно, дав, адже вони люди дуже хороші і всі ці роки добре ставилися до мене – шкода мені їх. Через місяць Олеся знову попросила в мене кошти, адже батько її в стаціонарі був. Я віддав пів зарплати. А на днях знову дружина до мене звернулася – її батькам не вистачає на комунальні. Тепер я не знаю, що робити і згадав про власних батьків
Рідні батьки моєї дружини вже не так давно вийшли на пенсію. Вони дуже хороші та добрі люди, це правда. Вони завжди ставилися до мене гарно, прийняли в свою

You cannot copy content of this page