Мій італійський чоловік не має окремого житла, а живе разом з своїми батьками в їхньому триповерховому родовому будинку. Нам віддали другий поверх, щоб ми жили окремо. Самі вони жили на третьому, а їхня літня бабуся і її доглядальниця, на першому. Ці італійські традиції і звичаї мені не зрозуміти. Свекруха до нас приходить коли їй заманеться. Завжди намагається встановити свої порядки
Я була впевнена, що в Італії такого просто не може бути, що це тільки
З Адамом ми живемо вже 2 роки і я дуже щаслива, навіть дитину йому народила. Тут, в Німеччині, стати матір’ю в 46 років не дивина. Так що у мене все добре. А от у мого колишнього чоловіка навпаки – наче чорна смуга почалася, в бізнесі повний завал, з дружиною у них щось там не клеїться, доньки наші теж вже його не так активно підтримують, адже він перестав давати гроші, бо сам не має. Тоді мої доньки і згадали про мене, стали мені в Німеччину телефонувати, нагадувати, що я їхня мама, і я зобов’язана їм допомагати
На мій 45-річний ювілей доля підготувала мені такий “сюрприз”, що я вже була впевнена,
В будинку ми з чоловіком живемо багато років, а він досі оформлений на свекруху. Я чоловікові сказала, що цього разу на дачу до його батьків не поїду і нічого там робити не буду. І не зміню свого рішення, поки свекруха не піде до нотаріуса і не перепише наш будинок на нас. Вважаю, що саме так і буде справедливо, бо інакше я просто не знаю, що робити
Я це питання ніколи не піднімала, бо вважала, що не маю права, але зараз,
Моя рідна сестра вже на пенсію вийшла давно. Дуже на собі економить, печива зайвий раз не купує, зате кожну зекономлену копійку дітям своїм віддає та онукам. Вони беруть усе, дуже дякують матері, онуки вже на свята від бабусі грошей чекають. Я спочатку дуже дивувалася, лише тепер знаю усе
Я маю подругу Марину. Вона народилася в бідній сім’ї, але багато чого досягла в
Тиждень тому мама у мене з’явилася на порозі, я ледве впізнала її. Чимало років ми не бачилися з нею, вона не цікавилася моїм життям, навіть на весілля не прийшла. А цього разу плакала, просила гроші, адже має великі борги і у неї можуть відібрати квартиру. Мама сказала, що занедужала і просила в мене 100 тисяч гривень
Мені не дуже пощастило в житті, адже я виросла в не дуже хорошій сім’ї,
Я вирішила записати квартиру на невістку, чоловіка мого не стало рік тому, а вона точно мене догляне, не залишить напризволяще. Родичі мене картають, кажуть, що це дуже неправильно по відношенню до сина, але я так не думаю. Іван дуже завинив перед Наталкою, так що мій обов’язок – хоч трохи їй допомогти
Я вирішила записати свою квартиру на невістку, і тепер через це вся рідня зі
Я так раділа, що маю двох доньок, що на старість років собі жодної копійки не відклала, все думала, для чого мені ці гроші, якщо в мене дві такі помічниці буде. Та зараз я на пенсії вже давно і дуже розчарована
Якщо правду говорити, то я свого часу другу дочку народила, лише добре усвідомивши, що
Якусь суму я вже маю наскладану, тепер буду мати гроші за квартиру, і можна вже буде думати про житло в Італії. Якщо всіх цих грошей не вистачить, я візьму ще кредит. Сестра мене в цьому не підтримує, вона вважає, що на старість я захочу додому, а не буде куди повернутися. Вона каже, щоб я не продавала квартиру, а впустила туди її молодшу дочку з зятем. Слухати сестру я не стала. Я вже все вирішила, і прямо їй про це і сказала. Сестра на мене образилася, каже, що я лише про себе думаю, мовляв, інші люди своїм родичам з заробітків грошима допомагають, а я хоч би колись їм 100 євро дала просто так чи на свята
– Це треба зовсім не мати розуму, щоб продавати свою квартиру! – картала мене
Я поїхала в Німеччину і там вийшла заміж, і відтоді мої родичі ніяк заспокоїтися не можуть. Порадіти за щастя доньки їм не дозволяє їхня заздрість. Моя мама мені щодня телефонує, і нагадує, що у мене є ще молодший брат, і що я, як старша сестра, якій в житті дуже пощастило, маю допомогти йому, тобто я маю купити йому квартиру
– Донечко, ну ти ж розумієш, що крім тебе, допомогти брату нікому, – каже
Коли Ольга з невісткою підійшли до каси в супермаркеті, то заговорилися і касирка порахувала всі їх покупки разом. Невістка дістала свою банківську картку і за все розрахувалася сама, сподівалася, що свекруха все поверне. Та Ольга вважає, що вона старша, а дружина сина – молода, тому Людмила мала б забути все їй
Ольга все ніяк не могла повірити, що її невістка загадала їй тих якихось 300

You cannot copy content of this page