14 січня в мене день народження був, ми з чоловіком і не думали святкувати, часи зараз важкі, не до того. Та лише моїх батьків запросили, я вечерю приготувала. А коли вже чекали гостей, то мама мені схвильована подзвонила і сказала, що вони не прийдуть. Правди розповідати не хотіла, та я все ж розпитала її. А правда виявилася сумною
Вже на мій день народження 14 січня ввечері мама раптом телефонує мені і каже: “Наталю, вибач, ми не приїдемо до тебе. Святкуйте без нас сьогодні!”. Я запитую маму,
Наше знайомство з Альбертом дуже цікаве було. Я приїхала в Німеччину, познайомилася з німцем і до себе в Україну забрала його. Коли ми одружилися, дивувалася вся родина, ніхто тоді й гадки не мав, що він запропонує мені
На жаль, перший мій шлюб видався зовсім невдалим. Ми прожили з моїм першим чоловіком разом три роки, а потім якось дуже швидко розлучилися. Не буду вам, звісно, розповідати
Микола з першою дружиною разом дуже важко вибиралися з бідності. Вони довгий час купували лише хліб та кефір, ділили на двох одне тістечко, та дружина дуже його підтримувала, поки він навчався, сама працювала. А коли в Миколи вже з’явився бізнес і квартира, щось різко змінилося в їх сімейному житті. І скоро родина вже сумні плітки смакувала
Моя сестра Марія була у шлюбі без малого 7 років, заміж вона виходила з великого кохання. Втім, не без розрахунку, якщо вже щиро казати. На момент весілля її
Я вже давненько в Чехії живу, в Празі з дітьми більше року. Працюю в їдальні шкільній за 19 тисяч крон, а ввечері підробіток маю, мию посуд в ресторані за 120 крон за годину. Моя родина з України дуже заздрить мені, для них це дуже величезні кошти. Та їхати вони сюди не хочуть з Миколаєва самі, а нещодавно тітка Ольга сердита мені подзвонила
Зараз я проживаю в Чехії, живу в Празі. Життя тут досить таки недешеве, на жаль, тому мені непросто. Я б сама, щиро кажучи, ніколи б не оселилася в
В кінці минулого року, моя мама пенсію отримала з затримкою, це вже десь кінець грудня був. Тоді вона відразу мені зателефонувала з претензією, що їй не вистачає на життя. Так і сказала мені, що я її єдиний син і мені мало б бути соромно, що вони так бідно живуть. Та я відразу сказав, що не дам їм ні копійки, вони й так довго багато жили, нехай звикають і до бідності
В своїх мами й тата я – єдина дитина. Наша сім’я завжди проживала разом з батьковими батьками, ми жили, можна сказати, великою родиною і це все дитинство дуже
Близько року тому моя дружина вийшла на роботу, вона ніколи раніше не працювала, гроші заробляв я, у мене свій бізнес. Відтоді Ольга якось різко почала підніматися по кар’єрних сходинках. Я нічого не міг зрозуміти, адже досвіду у неї на цій роботі не було. Вона пізно поверталася додому, вечерю я готував сам. Я ще б довго мовчав, але правда відкрилася швидко
Я зі своєю дружиною Ольгою прожили разом у шлюбі цілих 9 років. За весь цей час вона жодного дня не працювала, постійно сиділа вдома, на це у неї
31 грудня я в останній момент бігала по магазинах, у мене ще нічого на стіл готово не було. А я мала купити яйця, сир, фрукти та овочі, ще й оселедець на шубу. Та грошей багато у мене не було, я жила від зарплати до зарплати. А коли з торбами прибігла додому, то рідні люди дуже засмутили мене
Зараз вже в свої 42 років я більше 8 років, як залишилася без чоловіка, на жаль. Його не стало. Я мама двох доньок. У мене є улюблена хороша
Мати моя занедужала, довго була в стаціонарі, потім додому її направили. Стала мама мені телефонувати, щоб я їхала її доглядати, поки та на ноги не стане. Я попросила свекруху допомагати чоловікові і дивитися за дітьми, а сама до матері подалася. Я тоді не знала, що вона з сестрою своєю посперечалася. Тітка Лариса, мамі моїй на перекір, розпоіла мені її найбільший секрет, який та тримала чимало років
Зараз на душі мені так гірко, як не було ніколи, адже мене зрадила найрідніша людина, від якої я зовсім цього не очікувала. Я стільки зробила для своєї мами,
Ми з дітьми в Німеччині вже давно, я ще не працюю, вчу мову. А нещодавно, коли мама занедужала, я її забрала до нас, хотіла, щоб вона відновилася тут, адже все покриває страховка і для нас це безкоштовно. Так і зробили. Та я з мамою дуже “награлася” тут, як же вона мені набридла
Ще в лютому я виїхала з України в Німеччину. Так було краще для мене з дітьми, адже жили ми в Херсонській області. Вдома залишилися мій чоловік і мама
Сьогодні я йшла в Ірландії на роботу, маю тут житло, непогано живу. Але всю дорогу у мене були вологими очі, хоча у Львові моя родина дуже заздрить мені. Я вже хотіла сто разів повернутися в Україну, речі пакувала, але маю велику проблему, про яку просто мовчу
Зараз йду на роботу, ніби мала б радіти, адже не всім вдається знайти роботу за кордоном, але мені не радісно на душі, дуже не радісно. Зараз я знаходжуся

You cannot copy content of this page