Мій чоловік нещодавно зареєструвався в соцмережі, йому раніше було це все не цікаво, а зараз вже купу друзів має і постійно там сидить. Йому часто стали телефонувати, кудись їде по вихідних, а мене з собою не хоче брати. Якось, коли Роман був у батьків, я вирішила подивитися його переписку
Хочу почути якусь мудру пораду, бо я вже не знаю, що й думати зараз мені. Досить непроста ситуація склалася. А…