Моя сестра 12 років живе в Нідерландах і коли покликала мене до себе з дитиною, я дуже щаслива була. У неї великий будинок, вони з чоловіком нам кімнатку виділили одну, доньці школу знайшли, мені – роботу. Я хотіла їй віддячити за все, стала готувати, прибирати, з дітьми сидіти її. А зараз дуже шкодую про все
Моя двоюрідна сестра Оксана вже 12 років в Нідерландах живе. Вони з чоловіком жили раніше в столиці, в Києві орендували…