Нещодавно брат прийшов до мене, щоб я йому грошей дала, бо їм квартира потрібна, адже з трьома дітьми вони вже не поміщаються в маминій двокімнатній квартирі. При чому, він так і сказав – я маю ці гроші дати, а не позичити. Звичайно, я відмовила. А він побіг мамі скаржитися. І мама вкотре стала на його сторону, сказала, що це чудова ідея – я даю свої гроші брату на квартиру, адже йому потрібніше, бо у нього аж троє дітей. А сама я можу переїжджати до неї, її квартира з часом дістанеться за таких умов мені
Я відмовилася віддавати брату гроші, і тепер моя рідня зі мною не спілкується, називають мене черствою і жадібною. Якщо чесно,…