На свята ми зібралися у мами, і моя сестра стала скаржитися, що їм з чоловіком зараз дуже сутужно з грошима стало, живуть від зарплати до зарплати, ледве на життя вистачає. Я промовчала, бо ми з чоловіком живемо непогано, навіть в достатку. Та я не вважаю, що маю допомагати сестрі, адже кожен вибирає свою долю сам
На свята ми зібралися у мами, і моя сестра стала скаржитися, що їм з чоловіком зараз дуже сутужно з грошима…