Моя двоюрідна сестра Марина образилася на мене, а головне за що? За правду. Я їй в очі сказала, що вона сама в усьому винна, а вона перестала зі мною спілкуватися. Справа в тому, що від неї пішов чоловік, і тепер вона просто не знає, що має робити далі. Вона мені зателефонувала, просила, щоб я подзвонила Василю, її чоловікові, і просила його в сім’ю повернутися. Та я відразу сказала, що не буду цього робити, адже я Марину не раз попереджала, що саме так все і буде. А вона мене не слухала. То чого тепер ображатися
Моя двоюрідна сестра Марина образилася на мене, а головне за що? За правду. Я їй в очі сказала, що вона…