Раділа я, що у нас в родині все так добре, але нещодавно все дуже змінилося. Наш син розписався з дівчиною, вона вже й дитину чекає. Юрій роботу втратив, і платити за оренду житла зараз не може. Тому він попросився до нас. Все було б добре, якби не донька. Олені дуже не сподобалося, що ми прийняли брата з дружиною до себе. Вона вважає, що коли Юрій обживеться у нас, то вже буде вважати наш дім своїм, як воно зазвичай буває
Я завжди вважала, що зробила для своїх дітей все, що від мене залежить, адже я їх виростила, до людей довела,…