Син мій випадково проговорився, що сваха наша роботу свою кидає в селі, і їде до них в столицю. Буде тепер з ними в Києві жити, онучку доглядати, а невістка на роботу піде. Як таке можливо? Я досі збагнути не можу. Невістка, після весілля, зі мною жити не хотіла, ми на дачі оселилися з чоловіком, а тепер вона в мою квартиру маму свою везе з села
А якось мій син телефонує мені пару тижнів тому, сказав, що дружина його, невістка моя, вже збирається з декрету виходити,…