Кілька днів тому Ользі зробив пропозицію її колега по роботі. Він добре знав, що у Ольги вже позаду два невдалі шлюби, і що вона сама ростить двох дітей. Сам Максим ще жодного разу не був одруженим, дітей немає, він на 3 роки молодший за Ольгу. У Ольги з’явилася можливість втретє спробувати своє щастя. Вона дала згоду Максиму, але батьки її не зрозуміли і не підтримали. Вони вважають, що третій раз виходити заміж – це вже занадто, і що нічого доброго з цього не вийде
Петро мовчав, а Марія так розійшлася, що всі сусіди точно все чули. – Третій раз заміж? Тобі що, двох попередніх…