Коли син вперше привів невістку до мене знайомитися, вона постійно мовчала, говорила лише я. Я тоді відразу щось запідозрила, але думала, що Олена соромиться мене. А потім переконала себе, що коли діти одружаться, лід розтане і невістка полюбить мене. Та після весілля я тепер сама ходжу, в її присутності, тихенько, слова зайвого не скажу, не раджу їм нічого, не лізу в їх сім’ю. Навіть не думала, що син мій приведе таку дружину
Я вже просто ходжу тихесенько перед тими дітьми, в гостях у них навіть слова зайвого сказати не можу. Уважно їх…