Нещодавно я таке дізналася, що просто не можу в це повірити. Не вірю, що найрідніші люди – мама і сестра залишили мене без спадщини. Сестра переконала маму, що мені будинок в селі не потрібний, тому мама зробила дарчу на старшу доньку моєї сестри, яка заміж зібралася. Аргумент у родичок такий: у Наді троє дітей, їй потрібніше, а у нас з чоловіком дітей немає, то ж ми якось обійдемося без спадщини. – А ти що, сестричко, за стільки років не заробила собі на квартиру? – в’їдливо запитала мене сестра. – Донечко, не ображайся, я мушу внукам допомогти, – намагалася виправдати свій вчинок мама
Я б ніколи і подумати не могла, що мої рідні люди можуть так підло зі мною вчинити. Я зараз кажу…