З’явився батько в нашому житті аж через 10 років, коли йому стала потрібна наша допомога. Його дружина таки з ним розлучилася і забрала у нього ту квартиру, яку він їй відписав. А тепер батькові було потрібно, щоб ми допомогли йому зробити ремонт в квартирі, в якій він зараз живе. Я з опалу сказала, що нічого ми йому допомагати не будемо, нехай сам вирішує свої проблеми, нам від нього нічого не потрібно. Він дуже на це образився, сказав, що донька не має права так з батьком говорити. А він мав право так з нами вчинити? Не знаю, хто з нас правий
З 15-ти років мене ростив лише батько, бо мами, на жаль, не стало. Він важко пережив цю втрату, і ми…