Я вирішила записати квартиру на невістку, чоловіка мого не стало рік тому, а вона точно мене догляне, не залишить напризволяще. Родичі мене картають, кажуть, що це дуже неправильно по відношенню до сина, але я так не думаю. Іван дуже завинив перед Наталкою, так що мій обов’язок – хоч трохи їй допомогти
Я вирішила записати свою квартиру на невістку, і тепер через це вся рідня зі мною не хоче спілкуватися. Всі вважають,…