5 років тому сестра купила, нарешті, будинок, і весь цей час по легенько собі ремонт робила. Вона покликала нас з чоловіком, щоб ми приїхали і оцінили. А потім сестра віддала мені документи на свою квартиру, і сказала, що тепер вона моя. Гроші, які я їй кілька років збирала з оренди, вона також не хотіла брати. Коли я їй сказала, яку суму я назбирала для неї за оренду, і запитала, коли їй їх повернути, сестра мене неабияк здивувала – вона сказала, що це мої гроші, і квартира та тепер теж моя. Відмовлятися я не стала, бо і житло, і гроші нам дуже потрібні. Ми з чоловіком живемо небагато, маємо трьох донечок, і усі містимося в двокімнатній квартирі. Але і розчуленню моєму теж не було меж. Мені здається, що не знайдеться ще одної такої людини, як вона – щоб просто так віддала сестрі і квартиру, і гроші
– Ось ключі від квартири, а ось – гроші, – сказала мені моя рідна сестра і протягнула пакунки з грошима,…