Наші друзі нещодавно повернулися з Польщі, вони давно на заробітках були, а зараз приїхали доглядати старенький батьків. Ми з ними ще з дитинства дружили, тому вирішили з чоловіком запросити їх до себе на вечерю. Тепер я дуже шкодую, що вони погодилися і прийшли
Пишу вам сюди, а у самої аж настрою немає після того вечора, якщо чесно. Ну як так можна? Я завжди…