Щоб помирити своїх синів, я пішла на крайній крок – я вирішила зламати багаторічну систему байдужості, і стати першою людиною в родині, яка даватиме всім любов. Перше, що я зробила, це налагодила стосунки з своїми батьками. А ще, я помирилася із свекрухою. Їй теж я щиро все пробачила. Скажу відверто, зробити всі ці кроки було дуже важко, це складна трансформація роду, але тільки через любов родинне дерево здатне жити і буяти. Зараз між моїми синами нарешті запанував мир, і моє материнське серце щасливе
Я повернулася з роботи додому і зрозуміла, що два мої сини знову посварилися. Мені, як мамі, дуже прикро через це.…