На день народження мого сина свекруха принесла йому шоколадку. А через кілька днів вона знову до нас в гості завітала, прийшла просити, щоб ми позичили їй гроші, 20 тисяч гривень. Коли я запитала, навіщо їй така велика сума, вона сказала, що хоче двох своїх внуків від молодшого сина в літній табір відправити, а там гроші уже треба оплатити. Я відразу сказала, що ми нічого не збираємося давати, гроші нам самим потрібні. А брат чоловіка нехай сам починає заробляти, а не чекати на мамину допомогу
– Що бабуся тобі подарувала? – питаю я у молодшого сина. А дитина дивиться на мене і показує плитку шоколаду.…