У мене є рідний син, але так склалося, що мені довелося ростити і прийомну доньку. У мого чоловіка до зустрічі зі мною був перший шлюб, в якому народилася дівчинка. Коли Настя почала з нами жити, я намагалася створити їй комфортні умови, щоб бува нічим її не образити. Вона ж мені дуже допомагала по дому і господарству, а також з малюком, хоча я сама її про це не просила, швидше навпаки. А потім, коли дочка виросла, вона показала, яке насправді ставлення у неї до нас, і я була дуже здивована
У мене є рідний син, але так склалося, що мені довелося ростити і прийомну доньку. У мого чоловіка до зустрічі…