Рік тому брат розлучився, спочатку знімав квартиру, а зараз він грошей не має, тому попросився жити до нас. Хоча добре знав, що хата моя. – Я не можу вигнати сина, у нього тут також є частка, – каже мені мама. – Частка? Ти це серйозно? А чого ви не говорили про частку, коли я будувалася? – питаю. Брат таки поселився у нас, але це ще не всі сюрпризи. Нещодавно він привів додому свою нову пасію
– Доню, маю новину для тебе. Брат твій приїхав, сказав, що житиме у нас. Ти ж не проти? – запитала…