Зараз усі мою подругу засуджують, вся родина проти неї. Кажуть, що Людмила зовсім не цінує свого вітчима, мовляв, він її і виростив, і вивчив, не гірше рідної доньки, а вона тепер плітки лише розводить про нього. Навіть мати на боці вітчима, усім розповідає, яке щасливе дитинство у її доньки з ним було. Але ніхто не хоче чути всю правду від Людмили, а вона багато може розповісти
У подруги моєї непроста доля. Людмила зрідка ділиться зі мною особистим, але я й так знаю її непросту життєву ситуацію.…