Нам з сестрою нічого не перепало ні від продажу бабусиної квартири, ні від продажу маминої квартири. І якби не проблеми у брата, то мама про нас би і не згадала. Вона заявила мені, що я зобов’язана піклуватися про неї та забезпечувати її в старості, але я так не вважаю
Ще в дитинстві я помітила, що мама любить брата більше. ніж нас з сестрою, але не надала цьому особливого значення.…