Коли моя старенька мама злягла, я вже сама була на пенсії. Ой і важко мені було доглядати її, та мама у мене дуже хороша була, тому я не скаржилася. Якось донька мені сказала, щоб я доглядальницю мамі найняла, а сама далі жила своїм звичним життям. Я дуже образилася на неї за ці слова, не раз плакала, а коли минуло багато років, то тепер шкодую про це
Мені зараз вже 67 років, пенсіонерка. Я вже не та, що була колись. Іноді дивлюся на жінок свого віку, адже…