Марина добре все обдумала і погодилася з порадою матері – вийшла заміж за Андрія. Все у них було добре, але через якийсь час Марина стала помічати, що чоловік менше приділяє їй уваги. Вже і подарунки перестав дарувати, і квіти лише на день народження. Стала Марина думати, що робити, адже вона заміж вийшла за Андрія лише тому, що вірила, що він її любить і на руках буде все життя носити, а тут вона зрозуміла, що втрачає любов чоловіка, тому знову пішла до мами за порадою. – Просто він звик до тебе, – відповіла мама, – тому і так себе поводить. А ти спробуй його здивувати
Андрію Марина сподобалася з першого погляду, він так закохався, що відразу вирішив, що вона стане його дружиною. Але серце коханої…