Радості Стефи і її чоловіка не було меж, коли у них з’явився синочок. Тоді з Стефою у палаті лежала ще одна молода дівчина, яка народила донечку. Але дівчина не раділа, а навпаки, плакала постійно. А потім медсестри повідомили, що відмовилася вона від своєї дитини. Її наречений її кинув, а батьки теж не хотіли приймати її у своєму домі, тож дівчина залишила немовля у лікарні. Коли Стефа чула, як плаче дівчинка, то і сама плакала, бо розуміла, що непроста доля чекає на цю сирітку, а на виписці вона подарувала дитині свій золотий хрестик
Коли єдиний син Стефи, Богдан, привів додому наречену, та ледь не зомліла, бо не могла повірити у те, що таке…