Марина послухала маму і поїхала з Мироном в Канаду. Він і справді старався дуже, і вже через кілька років їхнє життя в новій країні налагодилося. Все менше Марина згадувала Василя, вони з Мироном намагалися про нього не говорити, бо знали, що, хоч і мимоволі, та дуже перед ним завинили. Все було добре у Марини з Мироном, але чомусь у них не було дітей. Чоловік казав, що це не важливо, а тим часом, завів собі роман на стороні. Коли Марина про це дізналася, вона сказала, що повертається додому. Мирон їй не повірив, і продовжував жити подвійним життям. Та Марина зібрала валізи, і одного разу чоловік повернувся додому і застав там пусту квартиру. Тоді він і зрозумів, що втратив Марину назавжди, але вже було пізно
– Мироне, що ти робиш? Навіщо ти так зі мною? Ти ж знаєш, що без неї я життя собі не…