Формально будинок дійсно не мій, я сама його записала на доньку. Але коли я сказала, що виходжу заміж і приведу чоловіка додому, донька заявила, що вона проти. – Мамо, якщо вже така справа, то виходь заміж, але жийте у дядька Михайла, – каже вона мені
– Якщо зібралася заміж, то лише в невістки, – чи то жартома, чи то всерйоз сказала мені донька. Мені 58…