fbpx

Фанат “ПСЖ” вбив друга через жарти про поразку від “Барселони”

У Габоні вболівальник “ПСЖ” вбив свого друга через жарти на тему поразки парижан в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів від каталонської “Барселони” (1:6), повідомляє УНН з посиланням на AFP.

У габонському місті Лібревіль трапилась справжня трагедія, коли два друга посварилися через камбек “Барселони” над “Парі Сен-Жермен” у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

За повідомленням агентства AFP, після матчу 18-річний хлопець, який вболівав за “Барселону”, почав жартувати над своїм другом. Той не витримав насмішок та вдарив свого товариша ножем у шию.

Нагадаємо, що “синьо-гранатові” в першій зустрічі, яка пройшла в Парижі, програли з рахунком 0:4, але в матчі-відповіді на останніх хвилинах змогли вирвати путівку в чвертьфінал, забивши у ворота супротивників 3 голи за неповні 8 хвилин.